• Ferie w województwie śląskim

• W dniu 26 stycznia 2024 roku w klasach 1-3 odbył się pokaz prezentacji połączony z pogadanką na temat bezpiecznych ferii w województwie śląskim. Uczniowie przypomnieli sobie dekalog najważniejszych zasad, jak należy zachować się podczas zabaw na śniegu, lodzie, jazdy na nartach i sankach oraz pobytu w domu.

• Bezpieczne ferie

• Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu w dniu 18 stycznia 2024 roku przeprowadziła zajęcia profilaktyczno – prewencyjne w zakresie bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Spotkanie online dla uczniów klas I-III zostało przeprowadzone przy współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

• Zaproszenie na Koncert Charytatywny

• Zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Joshuy. To 11 letni chłopiec z dzielnicy Jęzor w Sosnowcu, którego życie w zeszłym roku odwróciło się o 180 stopni z uwagi na nagłą diagnozę - guz mózgu średnicy 5 cm. Obecnie Joshua jest po operacji i podlega chemioterapii. Aby choroba nie wróciła, potrzebne są środki na jego leczenie.

Koncert odbędzie się 20 stycznia (sobota) godzina 18.00, miejsce: Przystanek Otwartej Kultury Kazimierz Górniczy Sosnowiec, ul. Główna 19.

Na koncercie będziecie Państwo mogli wysłuchać pięknych utworów traktujących o uczuciach w wykonaniu najzdolniejszej młodzieży. Będzie również prowadzona licytacja zacnych rzeczy od darczyńców np rękodzieła artystycznego. Na foyer obok sali koncertowej będą czekać na Państwa słodkie wypieki. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Natomiast wolontariusze Fundacji Iskierka będą czekać z puszkami/skarbonkami na każdą złotówkę od wspaniałych darczyńców 🌹.