• Informacje o płatnościach za posiłki

• Koszt jednego obiadu w roku szkolnym 2023/24 wynosi 5,00 zł.

Informacja o odpłatności za obiady wysłana jest na dziennik elektroniczny.

!!!Prosimy o wpłatę kwoty dokładnie takiej- jaka została naliczona!!!

Informację o kwocie można uzyskać również u intendenta lub w sekretariacie- osobiście lub telefonicznie.

Płatności za obiady prosimy dokonywać przelewem elektronicznym  DO 15 każdego miesiąca na numer konta:

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

Ul. Staszica 62, 41-200 Sosnowiec

BANK PKO : 25 1020 2313 0000 3802 0579 6448

W tytule płatności należy wpisać: nr szkoły, imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Za nieterminowe wpłaty będą naliczane odsetki

• Informacje z CUW

• Opłaty za posiłki wnosi się w okresach miesiecznych za cały miesiąc z góry w terminie do 15 każdego miesiaca - z wyłaczeniem wrzesnia. W przypadku, gdy 15 dzień jest sobotą, niedzielą lub świętem, terminem jest kolejny dzien roboczy.

Termin płatności oznacza termin zaksięgowania kwoty na koncie Centrum Usług wspólnych, dlatego wpłatę należy dokonać odpowiednio wczesniej.

Kwota przekazana na konto bankowe musi być zgodna z kwotą wskazana przez intendenta.

Prosi sie o nie zaokraglanie kwot, przykład: jesli jest 0,92 to rodzic musi wpłacić taka kwotę, a nie zaokrąglać do 1zł

Za nieterminiowe wpłaty bedą naliczane odsetki, od nastepnego dnia po dniu upływu terminu płatności

W przypadku braku płatności na rachunku bankowym CUW w dniu 15 danego miesiaca, żywienie zostaje wstrzymane od dnia 16 danego miesiaca do momentu wpływu pieniedzy na konto. W celu szybkiego wznowienia żywienia należy dostarczyć potwierdzenie dokonania przelewu