Sezon rowerowy w pełni, a nasi uczniowie już wkrótce oficjalnie dołączą do grona pełnoprawnych uczestników ruchu drogowego! Pod czujnym okiem nauczyciela techniki intensywnie przygotowywali się do zdobycia swojego pierwszego „prawa jazdy”.
Podczas lekcji nasi przyszli rowerzyści:
- Poznawali tajemnice znaków drogowych i przepisy, które gwarantują bezpieczeństwo na drodze.
- Trenowali zasady pierwszej pomocy, aby wiedzieć, jak profesjonalnie zareagować w trudnych sytuacjach.
-
Szlifowali wiedzę teoretyczną, rozwiązując próbne testy i eliminując nawet najmniejsze błędy.
Wszystko po to, aby z pewnością siebie i uśmiechem na twarzy podejść do nadchodzącego sprawdzianu.
Uwaga! Ważny komunikat!
Egzamin praktyczny odbędzie się w piątek, 12 czerwca 2026r. o godz. 9.00.
Przypominamy! Każdy zdający obowiązkowo musi zabrać ze sobą sprawny rower oraz kask, który jest fundamentem bezpiecznej jazdy.
Trzymamy mocno kciuki za wszystkich zdających!
